Evidea

Alışveriş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.0 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Evidea Mobile
Hayat kurtarıcı uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Evidea uygulamasına sizde ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Hayat kurtarıcı uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Evidea uygulamasına sizde ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Evinize çok düşkünseniz mobil cihazınızda bulunması gereken uygulamalardan biri olan Evidea uygulamasını mutlaka mobil cihazınıza ücretsiz indirmelisiniz. Alışveriş yapmaya vaktimiz olmadığı şu günler mobil cihazlarımız her konuda yanımızda olduğu gibi evimiz konusunda da bizleri yalnız bırakmıyor. Ev eşyasına adına aradığınız her şeyi kolaylıkla bulup satın alabileceğiniz Evidea sitesinin mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulama sizlere tamamen kolaylık sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.

Uygulamamız sayesinde günlük kampanya ya da fırsatlardan her dakika haberdar olabilirsiniz. Bu tarz kampanyaları internet sitesini sürekli takip ederek öğrenemezsin fakat mbil cihazınız size bildirimler yolu ile bunları öğrenmenizi sağlayabilir.

Yüzbinlerce ürüne uygun fiyata ulaşabileceğiniz Evidea mobil uygulamasını İOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirin ve hayatınıza kolaylık kazandırmanın keyfini yaşayın. Satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş takibini sistem üzerinden yapabilir ve ürünğ beğenmediğiniz taktirde geri iade ve teslim de edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Evidea indir
DİĞER SÜRÜMLER